Read Vodopád by Lauren Kate Free Online


Ebook Vodopád by Lauren Kate read! Book Title: Vodopád
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 421 KB
v The author of the book: Lauren Kate
Edition: YOLI
Date of issue: June 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data
City - Country: No data

Read full description of the books Vodopád:

Sedmnáctiletá středoškolačka Eureka Boudreauxová z Louisiany je z pokolení žen se zvláštním a děsivým prokletím: jejich slzy mohou rozpoutat potopu světa, stejně děsivou, jako byla ta biblická. Nesmí proto nikdy plakat.

Když se ale ocitne v ohrožení Eurečina rodina i její láska k tajemnému chlapci Anderovi – členovi sekty Sadařů, jejímž posláním je likvidovat dědičky prokletých slz –, Eureka se slzám neubrání. Svět se během krátké doby ocitá pod vodou a jediný, kdo může zvrátit zánik světa a zabránit návratu ztělesněného zla v podobě dávného krále Atlantidy, je sama Eureka.

Proto se s Anderem, svou rodinou a nejlepší kamarádkou vydává přes oceán do tureckých hor. Tam v jeskyni ukryté čarodějnou clonou před zraky okolí žije další odpadlík sekty Sadařů, Solon. Jen on zná tajemství Atlantidy i toho, jak by Eureka mohla zabránit jejímu návratu nad hladinu. V boji o záchranu zbytku planety má však dívka obětovat to nejdražší – své nejbližší, svou lásku i svoje sny.


Vodopád read onlineRead information about the author

Ebook Vodopád read Online! Lauren Kate grew up in Dallas, went to school in Atlanta, and started writing in New York.
She is the author of Fallen and The Betrayal of Natalie Hargrove. She lives in Laurel Canyon with her husband and hopes to work in a restaurant kitchen, get a dog, and learn how to surf.
She is currently at work on the sequel to Fallen.


Reviews of the Vodopád
Vodopád read onlineAdd a comment to Vodopád
Read EBOOK Vodopád by Lauren Kate Online free

Download PDF: vodopd.pdf Vodopád PDF