Read Lanetli Kızlar by Katie Alender Free Online


Ebook Lanetli Kızlar by Katie Alender read! Book Title: Lanetli Kızlar
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 790 KB
v The author of the book: Katie Alender
Edition: Yabancı Yayınları
Date of issue: February 2016
ISBN: No data
ISBN 13: No data
City - Country: No data

Read full description of the books Lanetli Kızlar:

Alexis Warren ruhunu satmasını bekleyeceğiniz son insandı. Halihazırda tatlı bir erkek arkadaşı, muhteşem bir dostu ve kötü bir ruhtan kurtulmuş, iyileşmekte olan bir kız kardeşi vardı zaten. Kız kardeşi Kasey'nin bir kulübe katılıp yeni arkadaşlar edinmesi Alexis'i hem endişelendiriyor hem de rahatlatıyordu.

Gün Işığı Kulübü'ndeki kızların hızla şapşal ve anti-sosyal tiplerden aşırı güzel ve popüler tiplere dönüşmeleri biraz garipti tabii. Ama geçen sene bu tür olaylar yüzünden başlarına gelenlerden sonra Kasey tekrar doğaüstü şeylere bulaşıyor olamazdı, değil mi?

Eh, Alexis yakın bir zamanda bunun cevabını alacak ve kızların iyi bir ruh olan Aralt'a yemin ettiklerini öğrenecekti. Kasey'nin durumu düzeltebileceğini pek de güvenmeyen Alexis ve en yakın dostu Megan, kulübe katılarak olayı araştırmaya karar vermişlerdi. Bu amaçla asi kıyafetlerinden ve pembe saçlarından feragat eden Alexis, yeni sıradan görüntüsünün getirdiği zerafet ve başarının bağımlısı olacaktı.

Çok geçmeden Alexis kulübe neden katıldığını bile unutmuştu. Yani, kendisine şimdiye kadar çok yardımcı olan ve karşılığında ufacık iyilikler isteyen Aralt'ı yok etmek için olamazdı ya?

"Lanetli Kızlar, beni nefis bir şekilde ürküttü. Son sayfayı çevirdiğimde tek düşündüğümden şey 'fazla, fazla ve daha fazla'ydı!"

-Heather Brewer, New York Times çoksatanı The Chronicles of Vladimir Tod serisinin yazarı-


"Genç edebiyatı hayalet hikâyelerinden hoşlanan okurlar bu kitabı ellerinden bırakamayacak."
-Publishers Weekly -


"Dozunda korku, gerilim ve aşk ile sayfaları hiç durmadan çevireceğiniz, umut vadeden bir ilk roman."
-Booklist-


Lanetli Kızlar read onlineRead information about the author

Ebook Lanetli Kızlar read Online! Katie Alender (rhymes with “calendar”!) grew up in South Florida. She is the third of four children (three girls and a boy) and the child of three very loving and encouraging parents.

She attended high school at the Palm Beach County School of the Arts, studying Communication Arts. From there, she went on to the Florida State University Film School, which led her to her current hometown, a tiny hamlet on the West Coast known as “Los Angeles.”

She enjoys writing, reading, sewing (especially quilts), gardening, photography, and hanging out with her husband, her daughter, and her dogs, Scooter and Frodo.

Her first brush with publication was the article “So You Want to Live On Mars?” published in Sassy magazine in December 1991.

Source: http://katiealender.com


Reviews of the Lanetli Kızlar
Lanetli Kızlar read onlineAdd a comment to Lanetli Kızlar
Read EBOOK Lanetli Kızlar by Katie Alender Online free

Download PDF: lanetli-kzlar.pdf Lanetli Kızlar PDF