Read Kamarilla by Daniel O'Malley Free Online


Ebook Kamarilla by Daniel O'Malley read! Book Title: Kamarilla
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 383 KB
v The author of the book: Daniel O'Malley
Edition: April Yayıncılık
Date of issue: 2015
ISBN: 6055162512
ISBN 13: 9786055162511
City - Country: No data

Read full description of the books Kamarilla:

"Sevgili Sen, Taşıdığın beden eskiden bana aitti. Sol üst bacağımın iç kısmında bir yara izi var çünkü dokuz yaşındayken ağaçtan düştüm ve bacağıma dal battı. Üst çenemin sol tarafında en arkada bulunan dolgu, dört yıldır dişçiden kaçmamın sonucunda oldu. Ama muhtemelen bedenimin geçmişiyle pek ilgilenmiyorsun. Ne de olsa bu mektubu gelecekte okuman için yazıyorum."

Myfanwy Thomas, hafızasını kaybetmiş bir şekilde, Londra'da bir parkta uyandığında, elinde bir mektuptan başka hiçbir şey yoktu. Ona bu bedenle birlikte, belirli sorunlar ve sorumluluklar miras kaldı. Dünyayı kurtarmak gibi. Fakat bunun için yapması gereken çok önemli bir şey var: Hayatta kalmak.

X-Men kadar hareketli, X-Files kadar gizemli bir dünyanın kapılarını aralamaya hazır mısınız? Büyük gücün önündeki perdeyi kaldırmaya cesaretiniz var mı? Doğaüstü Gizli Servis'le tanışın. Siz uyurken, onlar dünyayı kurtarıyor.

"İnandırıcı, sürükleyici ve çok iyi düşünülmüş."
-Lev Grossman-

"Bu kitabın temposu bir an için bile düşmüyor."
-Library Journal-
(Tanıtım Bülteninden)

alıntıdır.


Kamarilla read onlineRead information about the author

Ebook Kamarilla read Online! Dan O'Malley graduated from Michigan State University and earned a Master's Degree in medieval history from Ohio State University. He then returned to his childhood home, Australia. He now works for the Australian Transport Safety Bureau, writing press releases for government investigations of plane crashes and runaway boats.


Reviews of the Kamarilla
Kamarilla read onlineAdd a comment to Kamarilla
Read EBOOK Kamarilla by Daniel O'Malley Online free

Download PDF: kamarilla.pdf Kamarilla PDF