Read Piękny sekret by Christina Lauren Free Online


Ebook Piękny sekret by Christina Lauren read! Book Title: Piękny sekret
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 3.32 MB
v The author of the book: Christina Lauren
Edition: Zysk i S-ka
Date of issue: July 4th 2016
ISBN: No data
ISBN 13: No data
City - Country: No data

Read full description of the books Piękny sekret:

Sztywny brytyjski menedżer, przebojowa amerykańska stażystka i gorący romans, który grozi międzynarodowym skandalem...

Kiedy szef oznajmia Ruby Miller, że wysyła ją na długą delegację do Nowego Jorku, dziewczyna jest zszokowana. Jako jedna z najlepszych w branży inżynieryjnej w Londynie wie, że zawodowo sobie poradzi. Ale drży na myśl, że najbliższy miesiąc spędzi blisko zawodowo i fizycznie - bo w tym samym hotelu – z Niallem Stellą, szefem planowania w firmie i największym ciachem na świecie. Chociaż ona od miesięcy jest w nim zadurzona, Niall ledwie ją zauważa. Dopiero po całonocnym flircie na pokładzie samolotu budzi się i zaczyna zwracać na nią uwagę…

Niall Stella, świeży rozwodnik, rzadko się rozluźnia i łamie reguły, a jak sam najlepiej wie, z kobietami radzi sobie beznadziejnie. Ale nawet on docenia powiew świeżego powietrza, jaki wnosi spontaniczna Ruby. Kiedy atrakcyjna Kalifornijka stawia sobie za cel pomóc seksownemu Brytyjczykowi rozluźnić się, nic jej nie powstrzyma. Tysiące mil od Londynu łatwo kochankom udawać. Ale czy związek, który zbudowali, nie runie po powrocie do domu?


Piękny sekret read onlineRead information about the author

Ebook Piękny sekret read Online! Christina Lauren is the combined pen name of long-time writing partners/besties/soulmates/brain-twins Christina Hobbs and Lauren Billings. The coauthor duo writes both Young Adult and Adult Fiction, and together has produced fourteen New York Times bestselling novels. Their books have been translated into 31+ languages. (Some of these books have kissing. Some of these books have A LOT of kissing.)


We don't respond to private messages here, so please contact us via twitter (@seeCwrite for Christina and @LolaShoes for Lauren) or our site. Thank you!!


Reviews of the Piękny sekret
Piękny sekret read onlineAdd a comment to Piękny sekret
Read EBOOK Piękny sekret by Christina Lauren Online free

Download PDF: pikny-sekret.pdf Piękny sekret PDF