Read Var Olmanın Gücü by Eckhart Tolle Free Online


Ebook Var Olmanın Gücü by Eckhart Tolle read! Book Title: Var Olmanın Gücü
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 33.96 MB
v The author of the book: Eckhart Tolle
Edition: Koridor Yayıncılık
Date of issue: 2006
ISBN: No data
ISBN 13: No data
City - Country: No data

Read full description of the books Var Olmanın Gücü:

Şimdi'nin Gücü, Eckhart Tolle'yi günümüzün en önemli spiritüel öğretmenlerinden biri haline getirdi. Şimdi, Şimdi'nin Gücü'nün devamı niteliğinde olan ve uzun zamandır beklenen bu kitap - yaklaşık sekiz yıldır yazdığı ilk kitap - Tolle'nin güçlü mesajını ve ruhsallığını tamamen yeni bir kuşağa taşıyor.

Şimdi'nin Gücü'nün sıra dışı başarısından yola çıkan Tolle, şimdi çok daha sevgi dolu yeni bir dünyanın doğumunu göstermek için bizleri kendi yaşamlarımızın ötesine taşıyor. Bu, egomuzla yaptığımız mevcut kimlik tanımlamamızı aşarak, kim olduğumuz hakkında tamamen yeni bir düşünce tarzını benimsemeyi gerektiriyor. Bunun olması için, insan zihninin yapısının evrimsel bir değişim geçirmesi gerekiyor.

Var Olmanın Gücü'nde, Tolle ego temelli bilincimizin dinamiklerini detaylıca açıklıyor. Sonra nazik ve son derece pratik terimlerle bizi bu yeni bilinç düzeyine geçiriyor. Kendimizi tanımladığımız her şeyin çok daha ötesine geçerek, gerçekten kim olduğumuzu ve kimliğimizin sonsuz yüceliğini deneyimleyeceğiz.


Var Olmanın Gücü read onlineRead information about the author

Ebook Var Olmanın Gücü read Online! Eckhart Tolle , born Ulrich Leonard Tolle, February 16, 1948, is a German-born writer, public speaker, and spiritual teacher. The New York Times has called him "the most popular spiritual author in the nation". He is the author of the bestsellers "The Power of Now" and "A New Earth".
Tolle had an unhappy childhood in Germany and Spain. His depression reached its peak during early adulthood in England, until he underwent what he calls an "inner transformation". He then spent many years as a vagrant, "in a a state of deep bliss", he says, before becoming a spiritual teacher. He eventually moved to North America where he began writing his first book. He currently lives in Vancouver, Canada with his wife, Kim Eng.


Reviews of the Var Olmanın Gücü
Var Olmanın Gücü read onlineAdd a comment to Var Olmanın Gücü
Read EBOOK Var Olmanın Gücü by Eckhart Tolle Online free

Download PDF: var-olmann-gc.pdf Var Olmanın Gücü PDF