Read Äralend by Kristin Hannah Free Online


Ebook Äralend by Kristin Hannah read! Book Title: Äralend
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 11.10 MB
v The author of the book: Kristin Hannah
Edition: Varrak
Date of issue: October 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data
City - Country: No data

Read full description of the books Äralend:

Ambitsioonikat Tully Harti on alati sütitanud julged unistused. Ta on veendunud, et suudab ületada kõik raskused. Seda seni, kuni sureb ta parim sõbranna Kate Ryan. Tully püüab täita Kate’ile ta surivoodil antud lubadust olla vajaduse korral toeks tema lastele, ent ta ei tea midagi ei pereelust, emaks olemisest ega teiste eest hoolitsemisest.
16-aastane Marah Ryan on ema surmast hingepõhjani vapustatud. Isa Johnny püüab perekonda koos hoida, ent pingutustest hoolimata jääb Marah talle oma kurvastuses ligipääsmatuks. Mitte keegi ja mitte miski ei ole tütrele enam tähtis, kuni ta armub noormehesse, kes toob taas naeratuse tema näole, ent juhib ta samas ohtlikku varjude maailma.
Samal ajal ilmub Tully ellu tagasi tema ema Dorothy Hart, kes oma tütre tolle lapsepõlves korduvalt maha jättis. Nüüd on ta siin, et olla Tully kõrval ajal, mil too ennast kõige üksildasemana tunneb. Peatselt saab aga Dorothyle selgeks, et kui ta soovib olla oma tütrele selline ema, nagu Tully seda vajab, peab ta kaua varjatud minevikusaladused lõpuks paljastama.


Äralend read onlineRead information about the author

Ebook Äralend read Online! Kristin Hannah is the New York Times bestselling author of twenty-one novels, including the blockbuster Firefly Lane and #1 bestsellers Night Road and Home Front. She is a former lawyer turned writer and is the mother of one son. She lives in the Pacific Northwest and Hawaii with her husband.


Reviews of the Äralend
Äralend read onlineAdd a comment to Äralend
Read EBOOK Äralend by Kristin Hannah Online free

Download PDF: ralend.pdf Äralend PDF