Read Vampir Şövalye, Vol. 13 by Matsuri Hino Free Online


Ebook Vampir Şövalye, Vol. 13 by Matsuri Hino read! Book Title: Vampir Şövalye, Vol. 13
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 538 KB
v The author of the book: Matsuri Hino
Edition: Akılçelen Kitaplar
Date of issue: 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data
City - Country: No data

Read full description of the books Vampir Şövalye, Vol. 13:

Tanınmış bir okul olan yatılı özel Cross Akademisi'nde gündüz ve gece dersleri bir arada bulunuyor. Gündüz derslerine sıradan öğrenciler devam ederken elit bir grup olan gececi öğrencilerin hepsi birer vampir!! Gündüzcüler için vampirlerin varlığı da gece derslerinin gerçek yüzü de kesinlikle bir sır. Bu büyük sırrı iki kişi korumakla görevli, Yuki ve Zero, onlar Akademinin Koruyucuları!! Gece sınıfının sınıf temsilcisi saf kan vampir olan Kaname ise bu önemli görevde Yuki ve Zero'nun en büyük destekçisi.

Ori ve bir avcının hayatını kaybetmesinin ardından, yaşanan anlamsız ölümlere bir son vermek isteyen saf kan Yuki harekete geçer. Onu ansızın ortaya çıkaran Toma ailesinin reisinin saldırısından koruyan ise Zero olacaktır!

Gerisin geri mânikaneye götürülen Yuki, Kaname'nin kanı sayesinde vampirin geçmişini öğrenir ve vampirlerin atasının devrinde yaşananlarla ilgili gerçekler ortaya çıkar!

Manga tutkunlarının merakla beklediği Vampire Knight- Vampir Şövalye, mangayı Türkçe okumak isteyenler için 13. cildiyle raflarda!
(Tanıtım Bülteninden)


Vampir Şövalye, Vol. 13 read onlineRead information about the author

Ebook Vampir Şövalye, Vol. 13 read Online! Name in Japanese: 樋野 まつり

Matsuri Hino was born on January 24 in Hokkaido. She was a bookshop keeper who one day decided to become a manga artist, and all of nine months later, in 1995, she published her first manga title, Kono Yume ga Sametara (When This Dream Is Over), in Japan's LaLa DX magazine.


Reviews of the Vampir Şövalye, Vol. 13
Vampir Şövalye, Vol. 13 read onlineAdd a comment to Vampir Şövalye, Vol. 13
Read EBOOK Vampir Şövalye, Vol. 13 by Matsuri Hino Online free

Download PDF: vampir-valye-vol-13.pdf Vampir Şövalye, Vol. 13 PDF