Read Kuni me puudutame by Susan Mallery Free Online


Ebook Kuni me puudutame by Susan Mallery read! Book Title: Kuni me puudutame
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 689 KB
v The author of the book: Susan Mallery
Edition: Ersen
Date of issue: 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data
City - Country: No data

Read full description of the books Kuni me puudutame:

Pärast peretragöödiat hoiab endine jalgpallistaar Jack McGarry maailmaga distantsi, kuid sellest ajast, kui ta suhtekorraldusfirma kolis Fool's Goldi, on see osutunud keeruliseks.

Larissa Owensil on selge, mis seisus ta on: Jacki silmis on ta lihtsalt üks sõpradest. Sõltumata sellest, mida ta süda ihkab, on Jack tema ülemus, mitte kallim. Aga siis paljastatakse Larissa suur saladus... ja seda teeb ta oma ema!

Kui Jack Larissa tõelistest tunnetest teada saab, osutub naise puudutus ühtäkki ahvatlevaks ja ta pole sugugi kindel, kas tahabki sellele vastu panna. Kuid kui ta ihale järele annab, järgneb sellele ju kindlasti südamevalu. Sõprus või tõeline armastus – kas Jack on valmis astuma sellesse keerulisse mängu?

Sarja eelnevad raamatud: «Kui me kohtusime», «Enne kui suudleme».


Kuni me puudutame read onlineRead information about the author

Ebook Kuni me puudutame read Online! With more than 25 million books sold worldwide, #1 New York Times bestselling author Susan Mallery is known for creating characters who feel as real as the folks next door, and for putting them into emotional, often funny situations readers recognize from their own lives. Susan’s books have made Booklist’s Top 10 Romances list in four out of five consecutive years. RT Book Reviews says, “When it comes to heartfelt contemporary romance, Mallery is in a class by herself.” With her popular, ongoing Fool’s Gold series, Susan has reached new heights on the bestsellers lists and has won the hearts of countless new fans.

Susan grew up in southern California, moved so many times that her friends stopped writing her address in pen, and now has settled in Seattle with her husband and the most delightfully spoiled little dog who ever lived. Visit Susan online at www.SusanMallery.com.


Reviews of the Kuni me puudutame
Kuni me puudutame read onlineAdd a comment to Kuni me puudutame
Read EBOOK Kuni me puudutame by Susan Mallery Online free

Download PDF: kuni-me-puudutame.pdf Kuni me puudutame PDF