Read Zbudzone furie by Richard K. Morgan Free Online


Ebook Zbudzone furie by Richard K. Morgan read! Book Title: Zbudzone furie
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 32.47 MB
v The author of the book: Richard K. Morgan
Edition: ISA
Date of issue: November 23rd 2006
ISBN: No data
ISBN 13: No data
City - Country: No data

Read full description of the books Zbudzone furie:

Takeshi Kovacs wrócił do domu.

Na Świat Harlana. Oceaniczną planetę, gdzie tylko 5% powierzchni wystaje nad niebezpieczne i nieprzewidywalne morza. I gdzie próba wzbicia się nad chmury czymś bardziej zaawansowanym technicznie od śmigłowca kończy się zestrzeleniem przez platformy orbitalne Marsjan.

Lecz śmierć nie czyha tylko w morzach i na niebie. Na ziemi, od tropikalnych plaż i bagien Kossutha do lodowatych, rojących się od maszyn pustkowi Nowego Hokkaido utracone zostały z trudem wywalczone zdobycze quellistowskiej rewolucji. Wszystko kontrolują Pierwsze Rodziny, korporacje i yakuza.

Wiedziony pragnieniem zemsty za utraconą miłość Kovacs trafia w wir intryg politycznych i technologicznych tajemnic, które niosą ze sobą zbudzone duchy Świata Harlana i jego własnej, brutalnej przeszłości. Krążą pogłoski, że Quellcrista Falconer powstała z martwych, a na zlecenie Pierwszych Rodzin poluje na nią bezlitosny młody Emisariusz Kovacs, który spędził w przechowalni dwieście lat i nie zamierza dzielić się życiem z wypalonym, podstarzałym i zbrukanym przestępstwami sobą.

Wokół pełno gangsterów, łowców nagród, sekt religijnych i rewolucjonistów, z których każdy chce uszczknąć coś dla siebie – z czego? Tego właśnie próbuje dojść Kovacs. Wśród narastającego chaosu tylko jedno jest jasne – w którymś momencie ktoś, kto nazywa się Takeshi Kovacs, będzie musiał zginąć. Na dobre.


Zbudzone furie read onlineRead information about the author

Ebook Zbudzone furie read Online! Librarian Note: There is more than one author in the GoodReads database with this name. See this thread for more information.

Richard K. Morgan (sometimes credited as Richard Morgan) is a science fiction writer.


Reviews of the Zbudzone furie
Zbudzone furie read onlineAdd a comment to Zbudzone furie
Read EBOOK Zbudzone furie by Richard K. Morgan Online free

Download PDF: zbudzone-furie.pdf Zbudzone furie PDF