Read Klusā meitene by Peter Høeg Free Online


Ebook Klusā meitene by Peter Høeg read! Book Title: Klusā meitene
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 8.57 MB
v The author of the book: Peter Høeg
Edition: Atēna
Date of issue: June 9th 2011
ISBN: No data
ISBN 13: No data
City - Country: No data

Read full description of the books Klusā meitene:

Pēteris Hēgs ir viens no pazīstamākajiem dāņu mūsdienu rakstniekiem, kas dzimis 1957. gadā, literatūrā ienāca 1988. gadā ar romānu Divdesmitā gadsimta sapņu vēsture. 1990. gadā tam sekoja Nakts stāsti un 1992. gadā Smillas jaunkundzes sniega izjūta, kas autoram sniedza pasaules slavu, ļaujot viņam nostāties līdzās diviem citiem dāņu literatūras dižgariem — Hansam Kristianam Andersenam un Karenai Bliksenai. Latvijā zināmas ir arī pārējās divas Hēga grāmatas — Viņi varbūt derēja (1993) un Sieviete un pērtiķis (1996). Pētera Hēga grāmatas izdotas 33 valstīs. Latvijā klīst leģenda, ka Smillas jaunkundzes sniega izjūta uzrakstīta, autoram bargā ziemā uzturoties kādā mājā Tūjas jūrmalā. Pats autors šo faktu nav ne apstiprinājis, ne noliedzis.

Grāmatas Klusā meitene galvenais varonis Kaspers Krone ir pasaulslavens cirka mākslinieks. Pēc nelaimes gadījuma bērnībā Kasperam ir attīstījusies fenomenāla dzirde. Runājot pa tālruni, viņš spēj saklausīt, kur otrs atrodas. Viņš pat uzskata, ka spēj dzirdēt otra cilvēka būtību. Bet, saticis Klāru Mariju, viņš atklāj, ka meiteni apņem pilnīgs klusums, kas viņu neapturami pievelk. Bet, uzturoties cirka ziemas mītnē Glostrupā, viņš uzzina, ka Klāra Marija ir nolaupīta, acīm redzami tāpēc, ka spējusi paredzēt zemestrīci, pēc kuras daļu no Kopenhāgenas klāj jūra…


Klusā meitene read onlineRead information about the author

Ebook Klusā meitene read Online! Peter Høeg was born in Copenhagen, Denmark. Before becoming a writer, he worked variously as a sailor, ballet dancer, and actor. He published his first novel, A History of Danish Dreams (1988), to positive reviews. However, it was Smilla’s Sense of Snow (1992), a million-copy best seller, that earned Høeg immediate and international literary celebrity. His books have been published in more than thirty countries.


Reviews of the Klusā meitene
Klusā meitene read onlineAdd a comment to Klusā meitene
Read EBOOK Klusā meitene by Peter Høeg Online free

Download PDF: klus-meitene.pdf Klusā meitene PDF