Read Define - Kan Damlası by Mehmet Rauf Free Online


Ebook Define - Kan Damlası by Mehmet Rauf read! Book Title: Define - Kan Damlası
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 27.10 MB
v The author of the book: Mehmet Rauf
Edition: Labirent
Date of issue: May 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data
City - Country: No data

Read full description of the books Define - Kan Damlası:

Dışarıda bir ayak sesi işittim. Merdivenden yukarı birisi çıkıyordu. İri ayaklı, kalın ökçeli birisi... Sesi kapıma kadar geldi, bir anahtar gıcırdadı, kapı aralıklandı, iri bir kaya parçası şeklinde biçimsiz bir kafa, içeri sokuldu. İki yılan gözü bana doğru zehrini akıttı. Sonra yavaşça kapıyı kapadı, kilitledi, yine o ağır yürüyüşüyle merdivenden indi.
Kitaptan

"Üç gayretli araştırmacı akademisyen Seval Şahin, Didem Ardalı Büyükarman ve Banu Öztürk, Tübitak'a sundukları ve onaylattıkları bir proje ile erken dönem Osmanlı-Türk polisiye eserlerini konu edinen bir çalışmayı sürdürmektedirler.
Bu çalışmanın meyvalarını çok heyecanla beklerken üzerinde çalışılan eserlerden bugünkü okurlarca hiç bilinmeyen bazı yapıtların Latin harfleriyle ilk defa yayınlanıp okuyuculara sunulması olanağının çıkmasını da sevinçle karşıladık."
Erol Üyepazarcı

"Osmanlı'dan Cumhuriyet'e Türkçede Polisiye" dizimizin 3.kitabını sunmaktan dolayı mutlu ve gururluyuz...


Define - Kan Damlası read onlineRead information about the author

Ebook Define - Kan Damlası read Online! Mehmet Rauf, Türk edebiyatçı. İstanbul'da doğmuş ve küçük yaşta edebiyat ile ilgilenmeye başlamıştır. Bahriye Okulu'na gitmiş, İngilizce ve Fransızca öğrenmiştir. Yakından takip ettiği Halit Ziya'nın eserlerine ve realizm akımına ilgi duymuştur. Fransız yazar Paul Bourget'yi okudu ve ondan etkilendi. 1896 yılından itibaren Servet-i Fünûn'da yazmaya başladı. Roman,hikaye ve tiyatro türünde eserler vermiştir.Psikolojik tahlillere büyük önem verir.Bu yüzden eserlerinde kahraman sayısı azdır.

Romanlarında genelde İstanbul ve çevresinde yaşayan seçkin ailelerin arasında geçen aşk ilişkilerini konu almıştır. Zaman zaman şiirler de yazmıştırReviews of the Define - Kan Damlası
Define - Kan Damlası read onlineAdd a comment to Define - Kan Damlası
Read EBOOK Define - Kan Damlası by Mehmet Rauf Online free

Download PDF: define-kan-damlas.pdf Define - Kan Damlası PDF